Black Rooster beeldmerk
  • iPad ontwikkeling door Black Rooster
  • iPhone ontwikkeling door Black Rooster

Wat wij doen

Wij zijn trots op ons werk, dus als we iets voor u maken, dan voldoet het niet alleen aan uw behoeften, maar ook aan onze eigen hoge eisen.

Black Rooster heeft een ruime expertise opgedaan in het ontwikkelen van zakelijke internettoepassingen. Wij zijn bijvoorbeeld van mening dat geen enkel Content Management Systeem (CMS) aan alle technische vraagstukken kan voldoen. Wij geloven namelijk in volledige flexibiliteit en denken niet in standaard oplossingen of technische belemmeringen.

Maatwerk of standaard oplossing

U kunt ons inschakelen voor het ontwikkelen van websites met content management systemen, webdesign, webapplicaties, online games, flash animaties, webwinkels, zoekmachine marketing, e-mailings, maatwerk intranet systemen, iPhone en iPad applicaties en overige internet gerelateerde werkzaamheden.

Wij programmeren in ondermeer ASP, ASP.NET, PHP, jQuery, Javascript, Flash Actionscript, Ms SQL, MySQL, XML/XHTML, AJAX en Apple Objective-C.

Afhankelijk van uw behoeften, kiezen wij dus hetgeen het beste bij u past.

DRU augmented reality 3D app opgeleverd!

Voor DRU, fabrikant van haarden en kachels, ontwikkelde Black Rooster deze zeer gave app! De app maakt gebruik van de meest vernieuwende techniek die er op dit moment is voor het mobiele platform; augmented reality. Meer over de app zelf en de techniek lees je hier.

Campagnolo kiest voor Black Rooster!

Wij zijn trots om te kunnen melden dat wij de nieuwe officiële Campagnolo iPhone en iPad app mogen ontwikkelen voor dit Italiaanse en historierijke wielermerk. Grootheden waaronder Merckx, Zoetemelk, Indurain, Ullrich en Pantani wonnen bijvoorbeeld de Tour de France verbonden aan dit succesvolle merk.